Rezervace

Často kladené otázky

Pro koho je hra vhodná?

Hra není věkově omezená. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.. V případě, že se ji účastní osoba mladší 15 let, musí být v doprovodu dospělé osoby. Tým tvoří 2-6 osob. Do hry je zakázán vstup osobám pod vlivem alkoholu nebo jiných látek ovlivňujících vnímání a chování.

Jak dlouho hra trvá a pro koho je určena?

Hra je určena pro skupiny 2 - 6 lidí a trvá 60 minut.

Jak se na hru obléknout?

Na oděv nejsou kladené žádné požadavky a omezení, záleží pouze na vás.

Je možné změnit termín rezervace?

Upravit údaje nebo termín rezervace je možné i dodatečně přes odkaz v rezervačním emailu nebo se s námi spojte přes kontaktní údaje uvedené v sekci “kontakt”.

Jaký jazyk musíme umět?

Hra je dvoujazyčná, v Češtině a Angličtině.

Dá se v blízkosti hry zaparkovat?

V naší ulici je vyhrazené parkování pouze pro rezidenty městské části Prahy 7 (modrá zóna). Dá se parkovat případně v sousedních ulicích, kde jsou parkovací automaty. Doporučujeme však využít městskou hromadnou dopravu.

Je možné zakoupit dárkový poukaz?

Ano, máme pro vás připraveny dárkové poukazy, které si můžete vyzvednout přímo u nás a nebo vám je můžeme poslat na mail. Bližší info v sekci “Dárkový poukaz”.

Je hra fyzicky náročná a hrozí při ni nějaké zranění?

Hra není nijak fyzicky náročná, nebudete plnit žádné úkoly, které vyžadují větší sílu, podstatou hry je používat svou mysl, a za pomoci logického uvažovaní a týmové spolupráce se dostat ven. Ve hře nenajdete ani žádná zvířata či hmyz nebo pavouky, kterých byste se museli bát.

Jak platit ?

Platba pobíhá na místě v hotovosti.

Kontakt


Mysterygame
Vinařská 1134/7
Praha 7 - Holešovice
170 00

E-mail:
info@mysterygame.cz

Telefon:
+420 774 272 350

Sociální sítě


Top